• Administratorem Państwa danych osobowych jest Team Steel Sp. z o.o. z siedzibą ul. Dolnośląska 10 w Nowej Soli, email: biuro@teamsteel.eu, tel.  +48 530 432 006.
  • Dane osobowe zbierane są w momencie, gdy korzystacie Państwo ze strony internetowej www.teamsteel.eu. Administrator danych osobowych powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej www.teamsteel.eu. Dane osobowe przesłane za pomocą formularza kontaktowego posłużą jedynie w celu realizacji odpowiedzi na zapytanie przesłane przez formularz lub dołączenie przesłanego CV do procesu rekrutacji.
  • Podanie danych osobowych na stronie internetowej wwwteamsteel.eu jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest Państwa zgoda. Państwa dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii wymienionych celów przetwarzania. Profilowanie użytkownika używane jest w Google Analytics. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy o odpowiednie skonfigurowanie przeglądarki internetowej.
  • W przypadku pytań dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych prosimy o kontakt w godzinach pracy firmy z administratorem ochrony danych: biuro@teamsteel.eu.
  • Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Posiadacie Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uważacie Państwo, że przetwarzanie danych osobowych w firmie Team Steel sp z o.o. narusza przepisy RODO.